Неделев все пак игра днес

Националът Тодор Неделев игра 65 минути за резервите на Майнц 05 при домакинската победа с 2:0 над Некарелц в среща от 29-ия кръг на първенството в Югозападната регионална лига, което е четвъртото ниво на футбола в Германия. Изглежда на този етап бившият играч на Ботев (Пловдив) не може да се пребори с конкуренцията в първия тим и има записани само 15 минути в елита. Днешното му участие за филиала пък е второ тази пролет.

Неделев започна като титуляр и беше сменен в 65-ата минута. Влезлият на негово място Феликс Мюлер вкара първия гол в 75-ата минута, а Францин направи 2:0 четири минути преди края.

С тази победа Майнц 05 II се утвърди на второ място в класирането и ако се задържи на този позиция, ще спечели промоция за Трета лига.

По същото време представителния тим на клуба загуби с 2:4 от Борусия (Дортмунд).