Автомобил на футболен съдия с пукнато стъкло след Бдин – Етър 1:1

С пукнато предно стъкло на лек автомобил „Ауди“ си тръгнали снощи от Видин длъжностните лица на футболния двубой между Бдин и Етър (Велико Търново). Изключително напрегнатия двубой от 22-ия кръг на Северозападната В група завършил 1:1, като Цветослав Тодоров открил за домакините, а Димитър Байдаков изравнил 3 минути преди последния съдийски сигнал на главния съдия Румен Христов. Цялата съдийска бригада и дежурния делегат Станислав Петров са от Плевен.

Любопитното е, че веднага след края на мача четвъртия съдия Мартин Мачев огледал колата си, но всичко било наред. В следващия час той и колегите му документирали статистиката за двубоя. На тръгване обаче забелязали, че предното стъкло на „Ауди“-то е пукнато. На около нямало подозрителни лица. Реферите съобщили във видинската полиция и написали доклад до Зоналния съвет на БФС- Велико Търново.