Какво е настроението в националния отбор по ръгби на България преди сблъсъка със Сърбия

Ники Пенчев направи най-красивата точка на полуфиналите в Полша (ВИДЕО)

Националът Николай Пенчев стана автор на най-красивата точка от полуфиналите във волейболната Plus Liga на Полша до момента. В полуфинал №3 между отборите на ЗАКСА (Кендженджин-Кожле) и Асеко Ресовия (Жешув) българският волейболист имаше основен принос за обрата от 0:2 гейма, до победното 3:2 за шампионите.
ЗАКСА - Ресовия 2:3, Ники Пенчев с 12 точки за обрата от 0:2
При резултат 2:2 гейма в рашавашия тайбрем Ресовия водеше със 7:6 и последва изключително дълго разиграване, в което фантастични спасявания в защита направиха Фабиан Джизга от Ресовия и Михал Ручяк и Павел Загумни от ЗААКСА. В крайна сметка след ново фантастично отиграване в защита на либерото на Ресовия Кжиштоф Игначак топката достигна в атака до Николай Пенчев, който с премерен удар от зона 4 по диагонала донесе ценната точка за шампионите за 8:6.
Малко по-късно Ресовия спечели тайбрека с 15:10 и намили серията до 1-2 победи в полуфинала.

ГАЛЕРИЯ от полуфинал №3: ЗАКСА - РЕСОВИЯ 2:3 - ТУК!!!