Уест Бромич се закопа срещу Тотнъм (видео)

Отборът на Уест Бромич Албиън не успя да вземе победата срещу Тотнъм, въпреки че имаше аванс от цели три гола след половин час игра и така двата отбора разделиха точките след равенство 3:3. Домакините взеха огромен аванс с голове в началните минути на двубоя и вече виждаха в ръцете си трите точки, които можеха да им осигурят по-голямо спокойствие в мачовете до края на сезона, но изпуснаха тази солидна преднина. Кристиан Ериксен донесе равенството на "шпорите", които нямат особени амбиции до края на сезона, но за втори път в рамките на тази седмица доказаха, че играят феърплей срещу отборите, които се борят за спасение.

Мачей Видра откри резултата след само 25 секунди игра, а в четвъртата минута на срещата Крис Брънт направи 2:0 след мощно воле. Емануел Адебайор пропусна дузпа, а в 31-ата минута Стефан Сесеньон направи резултата класически и по нищо не личеше, че "дроздовете" може да изпуснат трите точки от този двубой.

Йонас Олсон обаче си отбеляза автогол само три минути след гола на Сесеньон, а Хари Кейн в 70-ата минута върна гостите в мача преди в добавеното време Ериксен да оформи крайното 3:3. Това е поредният мач, в който отборът на Пепе Мел допуска изравнителен гол в добавеното време на редовните 90 минути и по този начин се разделя с две точки. Въпреки това отборът е на три точки над опасната зона и продължава борбата за оцеляване с пълна сила.