Киелини: Не сме много доволни от резултата

Защитникът на Ювентус Джорджо Киелини разкри, че в тима не са много доволни от трудната победа с 2:1 над Лион в реванша от 1/4-финала в Лига Европа. Така с общ резултат 3:1 "бианконерите" продължават на 1/2-финал. Въпреки това бранителят заяви, че има забележки към тима, а и към феновете, които приемат успехите за даденост и не оценват усилията, които отборът полага.

"Не сме много доволни от резултата. Явно хората приемат успехите ни за даденост. Лион обаче игра на живот и смърт и в двата мач. Съперникът действаше много прибрано и бе трудно да отбележим при такива условия. Възползвахме се добре от положенията си, макар в края на първото полувреме да имаше леко отпускане. След почивката обаче си върнахме настроението и заслужено победихме. Имаше леко разконцентриране заради публиката. След като поведохме с 1:0 феновете се въодушевиха, все едно трябва да вкараме още 4 гола. След като Лион изравни пък започнаха да ни освиркват, а това можеше да нарани самочувствието ни. В такъв момент напрежението се увеличава, а от това идват и повече грешки", смята Киелини.