Югоизточна Трета лига: Локомотив (Пловдив) II - Ботев (Пловдив) II - 1:0

Марков: Нашите фенове хвърлят пиратки и шарят стадиона, а после викат, че не са те

Изпълнителният директор на Локомотив (София) Георги Марков коментира днешното домакинско равенство (1:1) срещу състава на Черноморец.

"Какво могат да претендират, нашият гол е съвсем редовен. И мен ме боли, когато ни вкарат гол в 90-та минута. Какво искат, с един удар да спечелят. Ние имахме три стопроцентови положения. Има Господ и всичко си дойде на мястото. Успяхме да изравним накрая. През първото полувреме играхме добре и трябваше да поведем. Вкараха ни гол от рикошет и можеха дори да спечелят.

След като ни вкараха, при нас нещата не се получаваха. Започнахме да играем само с изритани топки. Днес Таско Тасков свири всичко, което видя.

Да кажат какво имат предвид за съдията. Бил роднина - на кого? А Радо Станев от Бургас като ни ощети и не ни даде чиста дузпа?!", коментира Марков претенциите на акулите към днешния рефер Таско Тасков. Марков бе попитан и за декларацията на феновете на Локомотив след мача със Славия.

"Нашите фенове трябва да подкрепят отбора. Да дадат спокойствие. Откакто съм тук винаги има напрежение, уж правим нещо, а всъщност не правим нищо. За някои отбори първенството е интересно, а за някои - безмислено. И аз мога да ги обвинявам, че хвърлят пиратки, а те викат, че не сме ние. Или пък когато идват през нощта и шарат стадиона", каза босът на железничарите, който обяви, че не се плаши от Ботев (Пловдив), с когото ще играят в 1/2-финалите от турнира за купата на България.

"В българското първенство всеки може да пребори всеки. Ботев (Пловдив) не са страшилището на "А" група, че да не можем да ги победим".