Хъл Сити удари и изпревари Суонзи (видео)

Отборът на Хъл Сити постигна минимална, но важна победа с 1:0 над Стоук Сити в домакинството си от 33-ия кръг на Премиър лийг. "Тигрите" надхитриха своя съперник с попадение на Джордж Бойд в 39-ата минута и така го изпревариха в класирането, като вече почти си гарантираха оставането в елита.

Иначе срещата бе доста динамична с положения и пред двете врати, но домакините по-добре се възползваха от своите шансове, докато гостите отправиха повече удари, но голяма част от тях встрани от вратата.

Така в 39-ата минута играчите на "тигрите" направиха хубаво разиграване след изпълнение на тъч, като Лиъм Розениър напредна по крилото и центрира за Джордж Бойд на задната греда, където той засече топката с глава във вратата за 1:0.

С тази победа Хъл събра актив от 36 точки и излезе на 12-ата позиция в класирането. Соунзи пък се свлече до 15-ото място с 33 точки.