Миланов с пълни 90 минути при очаквана победа на ЦСКА (видео+галерия)

Българският национал Георги Миланов игра пълни 90 минути при очакваната победа на ЦСКА (Москва) с 3:1 над Криля Советов в 24-ия кръг на руската Висша лига. С успеха московските армейци събраха 46 точки и се нареждат на 3-о място, на 2 от лидера Локомотив.

Гостите решиха всичко в тази среща следп 8 минути игра, когато вече водеха с 2:0. Зоран Тошич откри резултата в 4-ата минута, а Сейду Думбия удвои в 7-ата.

10 минути след началото на втората част отново Тошич се разписа за 3:0, а домакините върнаха едно попадение две минути преди края чрез Алан Чочиев. Миланов получи жълт картон в 66-ата минута за фаул в центъра на терена, а секунди по-рано негов удар извън границата на наказателното поле едва не намери вратата. В 35-ата минута той показа креативността си с чудесен пас към Ахмед Муса, но ударът на нигериеца излезе над горната греда.