100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани)

Отборът на Костов се свлече последен (видео)

Воденият от Николай Костов тим на Таврия (Симферопол) се смъкна на последното място в украинското първенство, след като загуби при гостуването си на Металург (Запорожие) с 0:1 в среща от 23-ия кръг.
Попадението отбеляза новото попълнение на Металург Владимир Приемов от дузпа в 23-ата минута. До края на полувремето Металург можеше да отбележи и втори гол, но нападателите му нямаха шанс. През втората част Николай Костов опита да промени развоя на мача, пускайки на терена опитния Максим Калиниченко и 100-процентовия дебютант Игор Кошман, но отборът от Крим не успя да възстанови равенството.
Трябва да се отбележи, че тимът на Таврия пътува пет часа с автобус за срещата. В добавеното време на мача бившият играч на Ботев Пловдив Бобан Грънчаров бе изгонен за втори жълт картон.Бившите играчи на Берое и Левски Давид Каядо и Нуно Пинто играха 90 минути за Таврия, но не успяха да помогнат на своя отбор.