Юношески национал с нов силен мач в Германия

Юношеският национал на България Христофор Хубчев изигра поредния си добър мач за тима на Бонер, който се подвизава в Бундеслига запад U19. Бившият капитан на юношите на Левски беше титуляр при престижната победа на неговия тим с 2:1 над лидера в класирането Байер (Леверкузен). Хубчев асистира за първия гол, дело на Яник Генеси малко преди почивката, и отправи няколко опасни удара към вратата на "аспирините".

Треньорът на Бонер е останал много доволен от играта на Хубчев и го е похвалил пред местната преса. Българинът е впчатлил всички в отбора с умението си да играе еднакво силно както във фаза нападение, така и в защита.

Въпреки първата загуба за сезона, Леверкузен продължава да е начело, а Бонер заема 9-о място, като е на 4 точки над зоната на изпадащите.

Преди няколко  дни Христофор Хубчев игра 65 минути за юношите на България до 19 години, които надвиха с 1:0 Украйна в Брестник.