Интер се поздрави с победа за рождения ден

Отборът на Интер постигна победа с 1:0 над Торино на "Джузепе Меаца". Двубоят се игра на пред погледа на президента на клуба Ерик Тохир, както и този на бившия собственик Масимо Морати. Срещата с "биковете" бе по-специална за домакините предвид факта, че днес миланският гранд празнува своя 106-и рожден ден. Единственото попадение реализира аржентинският стрелец Родриго Паласио, който бе точен в 30-ата минута.

Голмайсторът посрещна с глава центриране на Естебан Камбиасо и с премерен удар от малък ъгъл успя да постави на колене стража на гостите Даниеле Падели. Малко след това Паласио бе близо до нов гол с глава, но този път вратарят майсторски изби в корнер.

След почивката Интер не допусна пропукване в своите задни редици, а напред Ернанес докосна попадението. Бившата звезда на Лацио все още няма гол за "нерадзурите", а днес шутът му премина на сантиметри от рамката. Тимът на Валтер Мадзари продължава битката за евроместата в Серия "А", докато Торо е на девета позиция с точка пред закъсалия Милан.