Славия вкара пет на Локо (Мз)

Славия спечели с 5:1 срещу третодивизионния Локомотив (Мездра) в приятелски мач, игран на тренировъчния терен на "белите". Домакините поведоха в резултата в 16-ата минута с попадение от дузпа на бившия национал Чавдар Янков. Шест минути по-късно отборът от Мездра си вкара автогол. В 41-ата минута нападателят Радослав Василев покачи преднината на "белите" на три гола.

В самото начало на втората част Веселин Марчев проби отляво и с точен удар покачи аванса на Славия на четири гола с дебютното си попадение с екипа на столичани. В 54-ата минута гостите от Мездра достигнаха до почетно попадение.

Шест минути преди края на редовното време Александър Александров вкара пети гол за домакините и оформи крайния резултат 5:1.

През първата част треньорът на "белите" Милен Радуканов пусна в игра титулярния състав, докато след почивката даде шанс за изява на голяма част от юношите на клуба.

В неделя Славия приема Локомотив (Пловдив) в среща от последния кръг на редовния сезон в "А" група.