Япония победи Нова Зеландия

Япония победи Нова Зеландия в контролна футболна среща, която се игра на олимпийския стадион в столицата Токио. Домакините отбелязаха четири гола в рамките на 13 минути и поведоха с 4:0 още в 17-а минута. Шинджи Окадзаки се отличи с две попадения - в 4-а и в 17-а минута.

Шинджи Кагава бе точен от дузпа в 7-а, след като бе повален в наказателното поле от защитник на съперника. Мазато Моришиге направи 3:0 с глава в 11-а минута.

Кейсуке Хонда направи две асистенции, а срещата се игра пред близо 48 хиляди зрители. За тима на Нова Зеландия, който не успя да се класира за Мондиал'2014 в Бразилия, Крис Ууд отбеляза и двата гола в 39-а и в 80-а минута.