Теодор Богданов на полуфинал в Иран срещу Николай Николов

Теодор Богданов ще се изправи в полуфинална серия в шампионата на Иран срещу Николай Николов. В неделя Мизан Хорасан (Машхад) на Богданов постигна успех в третата среща от четвъртфиналите срещу Шардари Тебриз (Тебриз) с 3:2 (25:15, 19:25, 20:25, 25:16, 15:13) и по този начин спечели сблъсъка с 2:1 победи. Така следващият съперник за влизане във финала ще бъде Матин (Варамин) с Николов в редиците си.

За съжаление Методи Ананиев и Пайкан (Техеран) не успяха да се справят с Кале Мазандаран (Амол) в другия четвъртфинален сблъсък стигнал до трета среща и загубиха с 1:3 (25:21, 19:25, 22:25, 17:25) като гост и така националът на България заедон с Иван Станев и неговият Баридж Есенс Кашан (Кашан) ще играят в плейофите за пето място.