Нов сблъсък между Лудогорец и Хебър - този път за Купата, на живо от Разград със съставите

За половин час Мицански не успя да спаси Карлсруе

Българският нападател Илиан Мицански игра половин час за Карлсруе, но тимът отстъпи с 0:1 на Аален като гост в среща от 23-ия кръг на Втора Бундеслига. Поражението попречи на "сините" да се придвижат в зоната на плейофите за влизане в Бундеслигата, тъй като те имат 36 точки на четвъртата позиция, на 3 точки от третия Падерборн. Треньорът Маркус Каучински пусна българина на мястото на Хенингс с идеята да има трима нападатели, но идеята му не сработи. Единственото попадение за домакините вкара Хюбнер в 51-ата минута, а Ален е на 8-о място с 31 точки.