Бетис не се даде на Виляреал

Отборите на Виляреал и Бетис завършиха 1:1 в среща от 26-ия кръг на испанската Примера дивисион. "Жълтата подводница" поведе с 1:0 в резултата с гол на халфа Бруно Сориано от дузпа в 71-ата минута, но в 85-ата минута Рубен Кастро донесе точката на гостите от Севиля. Кастро бе точен с глава след центриране на Дидак Вила. Малко преди това, в 80-ата минута, втори жълт, съответно червен картон получи Икечукву Уче, който се бе появил в игра за Виляреал на почивката.

Виляреал е пети в класирането на Ла Лига с 44 точки - 6 по-малко от четвъртия Атлетик Билбао и с една повече от шестия Реал Сосиедад. Бетис остава на последното 20-о място с 15 точки - на 5 зад предпоследния Райо Валекано.