Гари Родригес дебютира за Елче

Бившата холандска звезда на Левски Гари Родригес направи своя дебют с екипа на Елче в испанската Примера дивисион. Крилото влезе в 75-ата минута на домакинския мач със Селта и помогна на своя тим да стигне до победата с 1:0 в заключителните минути. Попадението за Елче отбеляза Карлес Хил в 85-ата минута.

Той получи подаване от Коро, пое топката и по перфектен начин смени посоката, за да се освободи от Рафиня, след което с отличен удар в долния ляв ъгъл на вратата вкара.

Така Елче се изкачи на 12-о място в класирането с 29 точки и вече е само на една зад Селта.