Волейнационал с тежка контузия, аут е за 6 месеца

Поне 6 месеца ще отсъства разпределителят на Левски Боол Георги Манчев, след като получи контузия в края на втория гейм при гостуването на тима в Разлог на местния Пирин в мач от 7-ия кръг на Суперлигата.

Плеймейкърът бе сменен след втория гейм на мача, който Левски Бол впоследствие загуби с 2:3. Манчев премина ядрено-магнитен резонанс, който постанови най-лошото - скъсани кръстни връзки на дясното коляно. По-неприятното е, че това е втора такава контузия в същото коляно след тежката травма през 2012.

По всяка вероятност разпределителят на "сините" ще се подложи на операция, като възстановяването, ако всичко мине добре, ще продължи около шест месеца.

Така задачата да дирижира атаките на Левски Боол ще има Денимир Димитров, който е вторият разпределител на тима през този сезон и младия Павел Иванов.