Дамите ни отнесоха 0:14 от Франция

С 0:14 загуби от Франция женският ни национален отбор в квалификацията за Мондиал 2015, която се изигра в Льо Ман. Така нашите момичета допуснаха общо 24 гола, без да отбележат нито един срещу класния съперник.
Само след първите 45 минути резултатът вече беше 10:0. Във второто полувреме французойките се смилиха и спряха да бележат от всяко положение. Нашите може би се стреснаха от препълнените трибуни на стадиона в Льо Ман, където имаше над 13 хил. зрители. По четири гола за домакините отбелязаха Гаетал Тини и Льосомер.
Така Франция събра 12 т. и е убедителен лидер, докато нашите са твърдо на дъното с 1. В групата са още Финландия, Унгария, Авсрия и Казахстан.