Фернандо Каранга с първа награда след завръщането си в България

Бандаловски с жълт картон при загуба

Бившият капитан на ЦСКА Иван Бандаловски игра едно полувреме за отбора на Уд Хаверле Льовен, който загуби с 0:1 като гост на Брюж в мач от 10-ия кърг на футболното първенство на Белгия. 26-годишният Бандаловски започна като титуляр и игра до края на първата час, когато бе заменен от Кенет ван Готем. Българинът получи жълт картон в 31-а минута. Единственото попадение в мача отбеляза Вадис Оджиджа-Офое в 33-а минута. Червен картон за Брюж получи Максим Лестиен в 55-а минута. Льовен е на 14-о място в класирането от 16 отбора със 7 точки. Българският нападател Костадин Хазуров остана извън групата на Лиерс, който спечели с 2:1 срещу гостуващия Монс в друг мач от кръга. Отборът на Лиерс заема 10-о място с 11 точки. Лидер е Стандарт Лиеж с 27 точки.