Рангелов бележи два при победа на Люцерн

Нападателят Димитър Рангелов вкара два гола и направи една асистенция за победата на Люцерн 4:1 като гост срещу четвъртодивизионния Тер Сент в мач от 1/16 финалите в турнира за купата на Швейцария. Българският национал започна като титуляр и остана на терена през всичките 90 минути.

Още в петата минута Рангелов се разписа за 1:0, а само две минути по-късно Яхмир Хика вкара втори гол в полза на гостите. В последните секунди на първото полувреме отново Рангелов се разписа, този път от дузпа за 3:1 в полза на Люцерн. Малко преди това домакините върнаха едно попадение чрез Голай. В средата на второто полувреме Оливер Бозанич оформи крайното 4:1, като този път асистенцията беше на Димитър Рангелов.