Даниел Златков вкара първи гол с екипа на Болуспор

Българският защитник Даниел Златков вкара първото си попадение с екипа на турския Болуспор, а това се случи при успеха с 4:2 над Касъмпаша в контрола. Златков и другият българин в тима Николай Димитров започнаха като титуляри, а бившият бранител на Славия се разписа за 1:1 две минути преди края на първото полувреме. След почивката доминацията на отбора от втора лига беше по-осезателна и те стигнаха да победата с голове на Метин, Диксън и Шахин.

"В началото, по време на подготовката Златков беше един от най-критикуваните играчи. Но трябва да се отбележи, че от тогава досега той върви само нагоре и неслучайно треньорът Али Бейкьозп му гласува доверие все повече и повече, пише днес вестник Болу Експрес. Червено-белите от Болу имат 4 точки от два кръга във Второто ниво на турския футбол, а към момента отзивите и за двамата българи в тима са повече от положителни.