Юношите на Лудогорец победиха Черно море, младите "орли" начело в класирането

Лудогорец постигна пета поредна победа в първенството на елитната юношеска група до 17 години. Момчетата на Тодор Живондов и Атанас Димов се наложиха с 3:1 като гост на Черно море и продължават да са начело в класирането с пълен актив от 15 точки - с 4 повече от втория Литекс.

Варненци откриха резултата още в 2-ата минута, но Лудогорец направи пълен обрат след почивката. Точни за "орлите" бяха Никола Цветанов и Йордан Николов, който се отчете с две попадения.

"Стана добър мач. Проявихме характер и успяхме да обърнем съперника. Победата ни е напълно закономерна", коментира треньорът Тодор Живондов.