Прекратиха мач на Лудогорец, Присо в основата на масов бой

Отборите на Лудогорец и Петролул изиграха едва 42 минути от предвидената за днес контролна среща. Двубоят се игра на "Лудогорец Арена" и бе прекратен заради сбиване между футболисти на двата тима при резултат 0:0.

Най-интересната случка на терена бе в 42-ата минута, когато Камара влезе грубо в краката на Козмин Моци и двамата се спречкаха. Бившият играч на ЦСКА Нджонго Присо изтича голямо разстояние, за да блъсне в гръб бранителя на Лудогорец. И тримата футболисти бяха изгонени, а на път към тунела отново се сбиха и реферът прецени, че е по-добре да прекрати двубоя.

Треньорът на шампионите Стойчо Стоев бе направил микс между титулярни състезатели и играчи, които не намират място в състава за официалните мачове.

Единствената по-интересна игрова ситуация бе в 21-ата минута гостите бяха близо до отбелязване на гол, но Ромарио прати топката в десния страничен стълб.

ЛУДОГОРЕЦ - ПЕТРОЛУЛ 0:0 (прекратен в 42-ата минута)

ЛУДОГОРЕЦ: Чворович, Шоко, Барт, Моци, Кайсара, Ешпиньо, Бургзорг, Стоянов, Марселиньо, Мисиджан, Кишида

ПЕТРОЛУЛ: Бофилас, Алценат, Алвеш, Бенга, Гилерме, Присо, Ромарио, Тейшейра, Фернандес, Камара, Буджемаа