Играч на Ботафого с феноменален гол, вижте шоуто на Роналдиньо срещу Флу (видео)

Уникален гол вкара футболистът на Ботафого Хюри в мача на тима си с Коритиба от бразилската Серия "А". Хюри се разписа на два пъти в срещата, но второто му попадение - 5 минути след почивката, бе наистина впечатляващо. Играчът буквално се подигра с отбраната на гостите преди да изпрати топката в мрежата.

Двата отбора завършиха срещата с по 10 души заради червени картони, а Ботафого спечели с 3:1 и след 18 кръга заема трета позиция в класирането с 33 точки - 4 по-малко от лидера Крузейро.

Ден по-рано пък поредните си два красиви гола за Атлетико Минейро отбеляза Роналдиньо, с който спаси тима си от загуба в домакинския мач срещу Флуминензе (2:2), реализирайки две попадения от фаул.