Невероятно! Футболисти на Берое се бият в тунела - гонят ги на почивката

На невиждана по българските терени ситуация станаха свидетели привържениците на футбола в Стара Загора тази вечер. Футболистите на Берое Венци Христов и Елио Мартинс се сбиха на почивката на мача с Нефтохимик, а вратарят Иван Караджов се опита да ги разтърве. В суматохата обаче той падна косвена жертва на съдийската строгост и получи червен картон заедно с Мартинс.  Така Берое остана със само девет души на терена при резултат 2:0. Заради инцидента, станал при прибирането на двата тима към съблекалните след последния съдийски сигнал за първото полувреме, втората част на двубоя започна с 6-7 минути по-късно.

През първата част Мартинс се разписа във вратата на бургазлии, но влезе в остро пререкание с Венцислав Христов, тъй като националът на България не му подаде, а стреля към вратата.

В 66-ата минута Берое остана с едва осем футболисти на терена, тъй като Елиаш да Силва получи втори жълт картон.