Какво ще се случи в Неделната Premier лига в София?

Шампионът във футболното първенство вече е ясен, но какво ще се случи в Неделната Premier лига в София, при това само два кръга преди края на първенството?

Отговорът ще разберете като проследите срещата пряко в www.sportal.bg днес от 19,00 часа. Гарантираме футболен спектакъл от най-високо ниво.

В спор за титлата ще се изправят отборите на Стабилните (Елин Пелин) и Чичовци (София). Разликата между двата отбора е само по голова разлика, в полза на момчетата от Елин Пелин. Отборът на Стабилните стана победител в тазгодишното издание на зимния турнир 2013 г., докато във витрината на Чичовци е титлата на от първото издание на Неделната лига, две втори места и победител в зимния турнир 2012 г. побеждавайки на финала именно отбора на Стабилните.

Не пропускайте шампионската развръзка на Неделната лига София, тази неделя на ЖИВО в www.sportal.bg. Дербито ще се проведе на спортен комплекс "Спортна зона".