Левски надви ЦСКА в Елитната група до 17 г.

Левски победи вечния съперник ЦСКА с 2:1 в среща от 28-ия кръг на Елитната юношеска група до 17 години (набор (1996 г.), която се игра на изкуствения терен на "Герена”.

Александър Димитров откри резултата в полза на "сините” в 4-та минута, когато бе изведен сам срещу вратаря и не сгреши. Гостите изравниха три минути по-късно с гол на Тихомир Маджарски, който се разписа с далечен удар. Победният гол за Левски отбеляза Илия Димитров в 58-та мината, който засече топката в мрежата отблизо, след центриране отляво. "Червените” завършиха мача с 10 човека след като за два жълти картон от игра бе изгонен Юлиан Чапаев.