Живко Миланов и Васлуй завършиха сезона с победа

Бившият защитник на Левски Живко Миланов беше титуляр за Васлуй, а отборът му победи с 2:1 като Мунисипал Студентск Яси като гост в последния 34-и кръг от румънското първенство. С успеха Васлуй завърши на 5-о място в класирането, независимо от изхода на останалите двубои от кръга.

Ливиу Антал откри за гостите в 19-ата минута, а в 42-ата Василе Бухеску вкара втори гол за Васлуй. Почетното попадение за домакините бе дело на Богдан Митреа в средата на втората част.

Шампион на Румъния е Стяуа, на второ място завърши Пандури, а брозновите медали са за Петролул.

Мунисипал Студентск Яси - Васлуй 1:2
0:1 Антал (19)
0:2 Бухеску (42)
1:2 Митреа (66)