Инголщат пак не разчита на българския си национал

Отборът на Илиан Мицански Инголщат победи Ерцгебирге Ауе с 1:0 като гост в мач от 33-ия кръг на Втора Бундеслига. В 64-ата минута Кайуби се разписа, след като бе най-съобразителен в наказателното поле на съперника и отбеляза с глава. Българският национал обаче дори не беше в групата на тима си, като това взе да става практика. Роденият в Сандански нашенец не е доволен от престоя си в Инголщат. Той е преотстъпен в баварския клуб от Кайзерслаутерн, след като пожела да записва повече минути, но в Инголщат също не му се удовлетворява желанието.

Така отборът на Мицански се затвърди в средата и е 11-и с 42 точки, докато Ерцгебирге Ауе ще продължи да трепери за мястото си във втората дивизия на Германия, като е с равни точки с 16-ия Динамо (Дрезден).