Рангелов се отличи с асистенция при победата на Люцерн

Димитър Рангелов влезе като резерва и направи асистенция за победата на Люцерн с 3:0 навън срещу лидера в класирането Базел в среща от 29-ия кръг на швейцарското първенство. Българският национал замени Пайтим Касами в 60-ата минута. Рангелов асистира за третото попадение на гостите, подавайки към Адриан Винтер, които фиксира крайното 3:0 в полза на Люцерн. В 14-ата минута Даниел Жига откри резултата, а Филип Хохщрасер покачи на 2:0 секунди преди почивката. Във временното класиране Люцерн се намира на осмо място с 28 точки. Базел е лидер до момента с 57 точки.