Виденов и Олин с тежка загуба срещу Бешикташ

Капитанът на мъжкия ни национален отбор Филип Виденов и клубния му отбор Олин (Одрин) записаха тежко поражение при гостуването си на Бешикташ. В Истанбул Виденов и компания отстъпиха с 29 точки разлика - 58:87.

"Черните орли" не оставиха никакъв шанс на гостите от Одрин, печелейки и четирите части на двубоя, а ключова за развитието на двубоя бе третата четвърт, която Бешиткаш спечели с 18 точки разлика.

Виденов бе титуляр за своя тим и престоя на терена близо 34 минути. 32-годишният гард завърши със 6 точки, 5 асистенции, 4 борби и 1 отнета топка. Виденов вкара само две стрелби от общо девет опита.

Серхат Четин и Джеймс Кристофър бяха най-резултатни за Бешикташ с по 15 точки всеки.

Олин е на 13-та позиция в класирането със 7 победи и 20 загуби. До края на редовния сезон остават още три кръга.