Юноша на Левски с гол във втора австрийска дивизия

Юношата на Левски Светозар Николов се разписа в австрийската втора дивизия, но отборът му Блау Вайс (Линц) не успя да избегне поражението от ФК Виена и отстъпи с 2:3. След мачовете от 29-ия кръг Блау Вайс е на последното 10-о място с 19 точки, на 10 от предпоследния Хартберг и реално е изпаднал. Светозар Николов се появи на терена в 63-ата минута, а 10 по-късно изведе своите напред в резултата за 2:1. Минута след това гостите възстановиха равенството, а в 3-ата минута на одбавеното време стигнаха и до пълен успех. С този успех столичани се укрепиха на 6-ата позиция с 36 точки. Николов е част от юношеската система на Левски, но никога не му е предлаган професионален договор. Ако беше подписал с друг български клуб веднага след 19-ата си година, от Герена сигурно биха обявили, че са ощетени. Но играе вече трети сезон за Блау Вайс Линц, а тази година има 25 мача и 4 гола.