Юношеските национали с втора загуба в Германия

Юношеският национален отбор на България до 15 години загуби с 0:4 от сборен тим на областта Вестфалия във втория си контролен мач на немска земя. Домакините излязоха с набор 97 и видимо превъзхождаха физически селекцията на Александър Георгиев, съставена от момчета, родени след 1 януари 1997 година. Немците играха изключително брутално и на няколко пъти застрашиха сериозно здравето на българчетата. Въпреки това "лъвовете" се окопитиха след почивката и затвориха играта на Вестфалия. Първата част приключи 3:0, а през втората Павлин Евтимов хвана и дузпа. Българите имаха и две чисти ситуации след почивката, но не успяха да реализират.

Последният мач на нашите в Германия е на 18 април, като този път е срещу сборния тим на Вестфалия, съставен от родени през 1998 година.