Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16) 0:1

Вилаш-Боаш: Играхме като герои

Мениджърът на Тотнъм Андре Вилаш-Боаш беше разочарован от отпадането на тима му в 1/4-финалите на Лига Европа от Базел след дузпи, но намери сили да похвали играчите си.
"Играха като герои. Заслужават адмирации за подхода към този турнир", каза португалецът.
Футболистите на Тотнъм ще имат 4 дни почивка преди да започнат да се готвят за важния шампионатен мач срещу Манчестър Сити на 21 април.

Без ключови играчи като Гарет Бейл, Аарън Ленън, Джърмейн Дефоу и Уилиям Галас Тотнъм така и не успя да постигне първата си победа като гост в Европа през този сезон. Останали с човек по-малко в края на редовните 90 минути "шпорите" единствено успяха да опазят равенството 2:2 и да доведат мача до дузпи. При тях Тотнъм просто затвърди негативната си серия. "Шпорите" отпадат след дузпи в турнирна битка вече в седми мач поред, а последната им победа слез изпълнение на 11-метрови удари е била в далечната 1994 година.