Вижте как Сухия мята картоните на четвъртия съдия във Враца (видео + снимки)

Действията на старши треньора на Ботев (Враца) Антони Здравков при загубата с 3:4 от ЦСКА вчера не останаха незабелязани от популярния сайт 101greatgoals, който предложи на потребителите си видео с любопитната ситуация. При резултат 1:1 в 18-ата минута "армейците" получиха право да изпълнят дузпа, а Николай Маринов получи червен картон заради играта си с ръка. Това вбеси Здравков, който грабна картоните на четвъртия съдия и показа този с червения цвят на главния рефер Александър Костадинов. Треньорът с прякор "Сухия" имаше претенции към арбитъра, тъй като при подобна ситуация по-рано в срещата Костадинов свири дузпа за врачани, но спести червен картон на Костадин Стоянов, който също спря топката с ръка. Здравков се опита да скъса картоните и ги хвърли, а заради бурната си реакция бе изгонен от съдията на трибуните.

ФОТОГАЛЕРИЯ НА МАЧА

Снимки: Емона Цончева, Sportal.bg

Заб. Снимкатата, на която се вижда как Здравков държи червения картон е от Интернет.

Ситуацията, в която треньорът на врачани хвърля картоните е на 1:49 мин. от началото на видеото.