Нов сблъсък между Лудогорец и Хебър - този път за Купата, на живо от Разград със съставите

Шампионката отпадна в Монтерей, Кириленко на 1/2-финал

Защитаващата титлата си на турнира в Монтерей Тимеа Бабош отпадна в 1/4-финалната фаза на надпреварата с награден фонд от 235 000 долара. 19-годишната унгарска тенисистка отстъпи срещу Моника Никулеску (Румъния) с 5:7, 2:6 след час и 38 минути игра. По този начин непоставемата в схемата Никулеску ще се изправи на 1/2-финалите срещу петата в схемата Анастасия Павлюченкова. Рускинята се справи с 6:2, 7:5 срещу Лорън Дейвис (САЩ). Мачът им продължи точно 100 минути, като Павлюченкова реализира общо четири пробива по пътя към успеха - по два в сетовете.

Другият 1/2-финал в Монтерей ще противопостави една срещу друга лидерката в схемата Анжелик Кербер (Германия) и третата поставена Мария Кириленко (Русия). Кербер даде само три гейма (6:2, 6:1) ма 8-ата в схемата Аюми Морита, докато Кириленко престоя на корта час и 24 минути при победата с 6:1, 6:4 срещу Урсула Радванска (Полша).