Георги Пеев отново безпощаден от бялата точка за Амкар (видео)

И тримата български футболисти в състава на Амкар (Перм) - Захари Сираков, Георги Пеев и Благой Георгиев, бяха титуляри и записаха по 90 минути за тима си при домакинското равенство 1:1 с Динамо (Москва) в мач от 23-ия кръг на руската Премиер Лига. Георги Пеев, който в миналия кръг се разписа от дузпа, днес стори същото и не остави шансове на стража на столичани Антон Шунин с изстрел от бялата точка в 29-ата минута. 11-метровият наказателен удар бе отсъден за нарушение в наказателното поле на Динамо на Александър Епуряну. В 72-ата обаче Кристиан Нобоа изравни резултата с великолепен шут от фаул и спаси Динамо от поражение.

Във временното класиране Амкар е 11-и с 24 точки, докато Динамо (Москва) заема пета позиция с с 38. Лидер е ЦСКА (Москва) с 52, пред Зенит с 44, Анжи с 42 и Рубин с 38.