Бекъм: Можем да отстраним Барса в реванша

Халфът на Пари Сен Жермен Дейвид Бекъм е уверен, че неговият отбор може да отстрани Барселона в реванша от 1/4-финала в Шампионската лига. Снощи французите измъкнаха равенство - 2:2, в домакинството си на "Парк де Пренс" и сега ще се нуждаят от победа на "Камп Ноу".

"Равенството бе справедлив резултат. Очаквахме подобен мач, в който съперникът да има повече владеене на топката. Те разполагат с прекрасен състав, който играе много добре. През първото полувреме, и особено през първите 10 минути, ние имахме някои много добри възможности. Ако бяхме ги реализирали, нещата можеше да се развият по друг начин. След това започна истинската битка. Този резултат е по-добър от загуба с 1:2. Ще бъде трудно, но няма причина да не можем да стигнем до победата в реванша. Доволен съм, че започнах като титуляр. Треньорът показва голямо доверие към мен, особено във важните моменти като тази вечер. Надявам се Меси да не е тежко контузен и да може да играе в следващия мач. Пожелавам му всичко най-добро", заяви Бекъм.