Нов сблъсък между Лудогорец и Хебър - този път за Купата, на живо от Разград със съставите

Иван Иванов игра цял мач за Партизан при реми с Хайдук (видео)

Българският национал Иван Иванов игра цял мач за шампиона Партизан (Белград) при равенството 1:1 като гост на Хайдук (Кула) в последен мач от 20-ия кръг на сръбското първенство. Александър Митрович даде преднина на Партизан с гол в 24-а минута, но Лазар Веселинович изравни за тима от Кула девет минути по-късно.

С попадението си Александър Митрович показа, че се намира в отлична форма. По-рано тази седмица нападателят на Партизан вкара два гола и на българския младежки национален отбор в контролата в Ловеч, спечелена от сърбите с 2:0. Равенството на Партизан позволи на вечния съперник Цървена звезда да съкрати разликата на 9 точки. Партизан е лидер с 50, докато Звезда е втори с 41.