Югоизточна Трета лига: Локомотив (Пловдив) II - Ботев (Пловдив) II

Дузпа в края спаси Васлуй и Живко от резил срещу последния

Отборът на Васлуй се спаси от срамна домакинска загуба срещу последния в класирането Глория (Бистрица), като се добра до равенство 1:1 с дузпа в последната минута на мача от 22-ия кръг на румънското първенство. Цял мач за домакините игра българският защитник Живко Миланов.

Гостите първи откриха резултата още във 2-ата минута на мача и удържаха преднината си почти до самия край на срещата. Тогава обаче натискът на Васлуй даде резултат и домакините си спечелиха дузпа в 92-ата минута, а Санмартеан бе точен от бялата точка, оформяйки крайното 1:1.

Това равенство остави Васлуй на 6-ото място в класирането с 37 точки. Глория пък остава на дъното с 14 точки.