Касъмпаша върти равен с последния, Сърмов влезе в добавеното време

Отборът на Касъмпаша завърши наравно - 1:1, в гостуването си на последния в класирането Мерсин от 25-ия кръг в турската Супер лига. Българският халф на гостите Георги Сърмов пък влезе като смяна в мача едва в добавеното време по-скоро за бавене на време, като престоя на терена около две минути.

Касъмпаша първи откри резултата в 28-ата минута с попадение на Калу Уче. Гостите обаче изпуснаха преднината си в 75-ата минута, когато отборът на Мерсин си спечели дузпа и Мерт Нобре бе точен от бялата точка за крайното 1:1.

След това равенство Касъмпаша се намира на 4-ата позиция с 37 точки, докато Мерсин остава последен в класирането с 21 точки до момента.