С малко късмет Палермо си тръгна с точка от Торино (видео)

Последният преди този кръг Палермо удържа 0:0 в гостуването си на Торино в ранния неделен мач от 27-ия кръг на калчото. Равенството е четвърто поредно за сицилианците и те запазват реални шансове за измъкване от дъното. На "Олимпико ди Торино" и късметът беше с тях, особено в заключителните минути, когато домакините пропуснаха две "златни" възможности чрез резервите Данило Д'Амброзио и Рикардо Меджорини. През първото полувреме пък шут на Роландо Бианки се отби в страничната греда.

Така Торино и Палермо повториха есенния мач помежду си, когато също направиха 0:0.

Снимка: Getty Images/Guliver