Монпелие обърна Реймс и продължава с похода нагоре

Шампионът на Франция Монпелие продължава с добрата си форма през 2013-а година и вече се намира на само три точки от четвъртото място. Днес южняците стигнаха до победа с 3:1 над Реймс в мач от 23-ия кръг на Лига 1, след като на почивката губеха с 0:1 след попадение на Гетан Курте с глава. Сюлейман Камара обаче изравни в началото на втората част, а Марко Естрада даде преднина на тима си от фаул. Крайният резултат бе оформен в 71-ата минута от Юнес Белханда, който се завърна от Купата на Африка преди няколко дни. Така Монпелие вече има 35 точки и заема осмо място. Реймс пък е в зоната на изпадащите с 20.