Партизан завърши без победа в ЛЕ, Иван Иванов пак с цял мач

Българският национал Иван Иванов отново започна като титуляр за своя Партизан и игра пълни 90 минути при равенството 1:1 на "гробарите" с руския Рубин (Казан). Ремито означава, че шампионът на Сърбия завърши представянето си в груповата фаза на Лига Европа без победа. Гостите пък завършиха на първото място в класирането.

Саша Маркович откри резултата в полза на Партизан малко след почивката, но домакините успяха да удържат аванса си само шест минути. В 59-ата Рондон изравни за Рубин, като до края на мача гостите имаха възможност да стигнат и до пълна победа, но добри спасявания направи стражът на Партизан Никола Петрович.

ПАРТИЗАН - РУБИН 1:1
1:0 Маркович (53)
1:1 Рондон (59)