Илиан Илиев: Мачът срещу Черноморец със сигурност няма да е толкова лежерен

Наставникът на Левски Илиан Илиев заяви след контролата срещу Пирин (Гоце Делчев), която сините спечелиха с 4:1, че тази среща няма да има нищо общо с първия официален мач за сезона срещу Черноморец.

"Мога да разделя мача на две половини. През първото полувреме съм доволен. След като губехме топката, пресирахме и си я взимахме. През второто - не толкова, тъй като оставяхме противника да разиграва топката. А при такъв резултат трябваше да ги пресираме и да не им даваме да играят", обяви Илиев, който похвали полузащитника на тима Вадимир Гаджев.

"При два от трите гола през първото полувреме Влади Гаджев отне топката и даде началото на атаката. Вижте, тези неща които се случиха, с отпадането и последвалите събития, е удар за нас. Със сигурност това е психически удар за нас. Но днес видяхме, че можем да правим и добри неща в атака. Със сигурност срещу Черноморец няма мачът да е толкова лежерен. За тях знаем, че ще срещнем агресивен отбор, който играе добре в защита. Напуснаха ги само двама основни футболисти.

Генерални изводи за новия сезон не можем да правим от сега. Надявам се да се получи интересно първенство по подобие на миналия шампионат. Тогава не се знаеха участниците в Европа до последния момент. Намесиха се и нови отбори", добави Илиев.