Манолев с 30 минути за ПСВ

Българският национал Станислав Манолев игра 30 минути за своя ПСВ Айндховен в контролната среща на "филипсите" срещу германския Унион Берлин, завършила наравно 1:1. Бранителят бе оставен реезерва от наставника си, но се появи в игра в 61-ата минута на мястото на Ола Тойвонен и игра на дясното крило, вместо на коронния си пост в защита. В този момент холандците още губеха в резултата след като Тероде бе открил за Унион Берлин още във втората минута на срещата.

Десет минути преди края на двубоя обаче ПСВ стигна до равенството с гол на Мемфис Депай, който се разписа в 80-ата минута.