Черноморец Бургас с нова класика в контролите

Отборът на Черноморец Бургас записа изразителна победа с 3:0 над миналогодишния участник в "А" група Калиакра Каварна. Контролната среща се игра на стадион "Лазур" пред около 200 зрители. "Акулите" доминираха през всичките 90 минути и не оставиха никакъв шанс на своя опонент да сътвори нищо смислено.

Резултатът беше открит в 29-та минута от Венци Христов, който реализира дузпа, отсъдена за нарушение срещу Исуф. Второто попадение падна в 77-та минута отново от дузпа. Този път точен беше влезлият като резерва Борислав Балджийски.
Класическото 3:0 оформи каращият проби Гаел. Последните 15 минути от срещата под рамката на вратата на "акулите" застана братът на Янко Георгиев, 15 годишният Петър Пацов, който е талант от школата на клуба и се състезава при родените през 1997 година.

Следващата контрола на бургазлии е на 28-ми юли срещу тима на Черно море. Срещата е с начален час 19.30 и ще се играе на стадион "Лазур".

Състав на Черноморец: Георгиев, Терзиев, Дянков, Фо-Поре,