Фернандо Каранга с първа награда след завръщането си в България

ЦСКА показа подутия глезен на Жуниор Мораеш (снимки)

От ЦСКА показаха подутия глезен на Жуниор Мораеш след вчерашното дерби с Левски. На своя официален сайт "армейците" представиха три снимки на десния крак на бразилеца и обявиха, че това са последствията за него след сблъска с вратаря на "сините" Пламен Илиев в 68-ата минута.

Както е известно, ЦСКА загуби с 0:1 от вечния съперник, а от щаба на "червените" имаха сериозни претенции към съдията Николай Йорданов. Най-спорна бе ситуацията именно в 68-ата минута, когато след спорната ситуация между Мораеш и Илиев реферът показа жълт картон за симулация на футболиста на ЦСКА.

Жуниор Мораеш е най-силното оръжие на "армейците" в борбата им за титлата и логично е най-малтретиран сред футболистите на Стойчо Младенов. Освен това той има осем жълти картона и при още едно предупреждение ще бъде наказан за два мача.

ФОТОГАЛЕРИЯ ОТ МАЧА ВИЖТЕ ТУК - ЧАСТ ПЪРВА!

ФОТОГАЛЕРИЯ ОТ МАЧА ВИЖТЕ ТУК - ЧАСТ ВТОРА!