Наставникът на Левски Ясен Петров няма да пази футболисти за дербито с ЦСКА в днешния мач срещу Калиакра. Столичани гостуват в Каварна от 20,00 часа с единствената цел да спечелят, след като не са побеждавали от пет мача насам. Треньорът ще търси 3-те точки, дори и това да стане с грозна игра. За Левски на този етап най-важното е да си върне поне част от самочувствието преди големия мач срещу "армейците" в неделя.
Край морето "сините" ще са без контузените си бранители Нуно Пинто и Йордан Милиев, както и без травмирания резервен вратар Божидар Митрев. Със сигурност на терена ще видим Владимир Гаджев, който се нуждае от игрова практика след изтърпяно наказание от две срещи. При успех Левски ще измести Литекс от четвъртото място и ще запази шансовете си бронзовите медали.
Положението при Калиакра е още по-тежко. Отборът е на 9 точки от спасението и ако днес не спечели, може вече да се настройва за "Б" група.
ГЛЕДАЙТЕ МАЧА ПРЯКО ТУК и ТУК
Левски край морето в търсене на изгубеното си самочувствие